054-678-7179      
צרו קשר

צילום בתים

אומרים כי תמונה אחת שווה אלף מילים, אך במקרה של צילום בתים יתכן ותמונה אחת תהיה שווה מיליוני שקלים. מספיקה תמונה אחת שתשבה את לב הלקוח על מנת לגרום לו להגיע לראות את הנכס ולבסוף לרכוש אותו. האדריכלים מעצבי הפנים מבינים זאת היטב ומשקיעים את מיטב זמנם וכספם בחיפוש אחר הצלם המתאים אשר יגרום לעבודתם להיראות במיטבה. 

מובן מאליו כי יש להשתמש בציוד צילום מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הרצויה אך ישנם גם אלמנטים רבים אחרים כמו ניסיון, יצירתיות ויכולת ראיית מרחב אשר משפיעים על התוצאה הסופית ויש לתת עליהם את הדעת טרם בחירת הצלם המועדף עליכם.

כל מה שצריך לדעת על צילום בתים

סיימתם זה עתה פרויקט בניה מרשים וברצונכם להעלות את תמונותיו לאתר ? ביצעתם עיצוב פנים יוצא דופן וברצונכם לחשוף אותו לכל העולם ? זהו הזמן לפנות אל יהודית הופמן אשר מתמחה בצילומי אדריכלות ועיצוב פנים. להלן מספר נקודות אשר מנחות כל פרויקט צילום מסוג זה :

  • יצירת סט צילום מעניין אשר יצור סיפור בכל תמונה, יעביר רגש ללקוח ויעורר את סקרנותו
  • יצירת סט צילום נקי ללא פריטים מיותרים אשר עשויים להעמיס על הפריים
  • הכנסת מימד אנושי לתמונה על ידי אזכור של תחביבים או נושאים המאפיינים את המשפחה
  • יצירת מראה נונשלטי ולא נקי מדי הכולל פריטים אותנטיים של המשפחה
  • חלוקת החלל לתתי חללים והדגשת פינות חמד שנוצרו בחלל
  • ביצוע צילום רוחבי התופס את כלל החלל בנוסף לצילום הפינות הקטנות בבית

יהודית הופמן – צילום בתים שעושה חסד לבית

לא תמיד ניתן להעביר את יופיו של הבית בתמונות, בעיקר אם הן מצולמות בתנאים הלא נכונים. יהודית הופמן מזמינה אתכם לעשות חסד עם הבית ולהוציא את המקסימום מן הפרויקט שהשקעתם בו אינספור שעות של מאמצים ומחשבה. בזכות יצירתיות רבה, ראיית מרחב ייחודית וסבלנות לאורך כל התהליך מצליחה יהודית הופמן להפוך כל תמונה ליהלום מלוטש.

צילום בתים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support