054-678-7179      
צרו קשר

צילום דירות

אחת התמורות הגדולות ביותר שהתרחשו במאה האחרונה היא האינטרנט. האינטרנט שינה את כללי המשחק באינספור תחומים בחיינו. אחד התחומים המרכזיים שהושפע מכך הוא תחום הפרסום. הפרסום המסורתי ברדיו, בעיתונות ובטלוויזיה פינה את מקומו לפרסום ברשת ובמדיות החברתיות. צילום דירות היא אחת התופעות אשר הופיעו במקביל לעליית הפרסום באינטרנט.

יותר ויותר בעלי עסק הבינו שעליהם להציג ויזואלית לקהל היעד את המוצר שלהם, בין אם מדובר ברהיט מחשב או דירה. לאיכות צילום המוצר יש חשיבות מכרעת בהצלחה השיווקית שלו, שכן לתמונה הנמצאת ברשת לא מצורף ג'ינגל או קליפ כפי שהיה נהוג במדיות הישנות – כעת כל מה שעומד בידי המפרסם הוא התמונה בלבד והיא צריכה ליצור את כל האפקטים הפסיכולוגיים שאמורה לייצר פרסומת סטנדרטית.

צילום דירות – משחקי אורות

האם תמונה יכולה לשדר אווירה כפי שמשדר קליפ במהלך פרסומת ? האם תמונה יכולה להיות קליטה כמו ג'ינגל ברדיו ? התשובה היא כן. כמובן שלא ניתן לעשות זאת על ידי מצלמה רגילה וצלם חובבן אך ברמת העיקרון ניתן להגיע עם תמונה לכל תוצאה. צלם טוב ידע כיצד לספר סיפור דרך התמונה, כיצד לייצר תחושה של מתח ומסתורין או לחילופין תחושה של שחרור ואושר.

כשהדבר נוגע לצילום דירות הרי שגם הדירה צריכה לספר את הסיפור שלה. לכל דירה יש אמירה עיצובית, לכל משפחה יש את המאפיינים הבולטים שלה – וכל אלה צריכים לבוא לידי ביטוי בצילום הדירה.

צילום דירות עם יהודית הופמן – סיפור מצולם

על מנת לספר את הסיפור כהלכה תוכלו לפנות אל יהודית הופמן אשר כבר במשך מספר עשורים עוסקת בצילום מקצועי של אופנה, טבע, אדריכלות ועיצוב. התמחותה בשנים האחרונות התמקדה בצילום פרויקטים אדריכליים עבור מעצבים מובילים ופרויקטים בולטים דוגמת:

  • מגדלי Yoo
  • מעצב העל פיליפ סטארק
  • האדריכלית המובילה אורלי רובינזון

עבודותיה של יהודית הופמן בולטות ברמת היצירתיות שלהם, בהרמוניה המושלמת הנוצרת בכל פריים, בתפיסה המרחבית יוצאת הדופן וביכולת לספר סיפור בכל תמונה ותמונה. על ידי בדיקה מוקדמת של טופוגרפיית הנכס, תכנון שעות הצילום בהתאם לשעות התאורה הטבעיות ובעזרת הלבשה נכונה של הבית תשמח יהודית הופמן להעניק לכם סיפור מצולם.

צילום דירות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support