054-678-7179      
צרו קשר

צלם אדריכלות

שיווק הוא מכלול של כלים אשר עומדים לרשות כל בעל עסק ונועדו לקדם את העסק, לפרסם אותו בקרב הציבור, למשוך לקוחות נוספים ולגדיל את מחזור ההכנסות. כאשר מדובר בעסקי האדריכלות, אחד הכלים השיווקיים החזקים שעומדים לרשות האדריכל הוא צלם אדריכלות.

צלם זה יוכל להפיק תמונות איכותיות ומרשימות של עבודת האדריכל, תמונות אותן הוא יוכל לפרסם באתר האינטרנט שלו או במגזינים הנוגעים לעולם האדריכלות. ממש כפי שמראה הבית במציאות מייצג את פני האדריכל, כך גם התמונות אותן הוא מציג לראווה. חשוב כי התמונות ישדרו את הדבר הנכון על מנת שלא לפגוע בשיווק העסק.

צלם אדריכלות – כלי חזק לשיווק

כלי שיווקי זה מהווה את הבסיס להגדלת קהל הלקוחות ולקידום שם העסק. אם אתם נמצאים בתחילת דרככם ועדיין אינכם מרוצים מתוצאות העיצוב שלכם – תוכלו להביא צלמת אשר תייפה את התוצאה ותראה רק את הצדדים החיוביים שלה. במידה וביצעתם עבודת אדריכלות מרשימה ודאי תרצו כי כל העולם יראה זאת והתמונה המצולמת צריכה לשדר את מלוא תפארתה של היצירה. קשה להעביר בפורמט דו ממדי יופי תלת ממדי אך כאן נכנס למשחק הידע, היכולת והניסיון של הצלם. 

יהודית הופמן מזמינה אתכם להתרשם מכישרון הצילום הייחודי שלה ותעניק לכל תמונה מגע של מקצוענית על ידי :

  • שימוש בציוד המתקדם
  • הבנה נכונה של תנאי השטח וזוויות הצילום המתאימות ביותר
  • הסתכלות ייחודית ויצירתית על החלל ועל חלוקתו
  • הלבשת רהיטים ויצירת הרמוניה נכונה בפריים
  • שימוש נכון בתאורה טבעית לצד תאורה מלאכותית על מנת לקבל תוצאה אופטימלית

עושים בוק לבית עם יהודית הופמן – צלם אדריכלות

היום הבית שלכם עומד מוקד העניינים, היום הוא יזכה לבוק אשר יפיח בו חיים חדשים ויבליט את הצדדים הכי יפים שלו. שמי יהודית הופמן ואני אשמח לרתום את מלוא הידע והניסיון שלי לצילום העבודה האדריכלית שלכם. לאחר שהשתתפתי בפרויקטי צילום בולטים עבור פיליפ סטארק, אורלי רובינזון ומגדלי Yoo אשמח להעניק לכם את אותו שירות צילום מקצועי, סבלני ויצירתי אשר הביא אותי לשיתופי פעולה עם מעצבים מובילים אלה.

צלם אדריכלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support