054-678-7179      
צרו קשר

צלמת אדריכלות

אדריכלות מוגדרת בתור אמנות הבניה. זהו אחד מסוגי האמנות העתיקים ביותר אשר קיים עוד משחר ההיסטוריה, מן התקופה בה החלו לבנות בתים פסלים והיכלים קדושים. תפקידה של צלמת אדריכלות הוא לתעד אמנות ייחודית זו, בייחוד לאור הדרישה ההולכת וגוברת לצילום מוצר איכותי. עקב שינויים בעולם הפרסום והשיווק הנובעים מן המהפכה הדיגיטלית והאינטרנט עלתה הדרישה לאינפורמציית אינסטנט, מידע קצר וקולע אשר משדר את המסר בצורה תמציתית וברורה, ללא ג'ינגלים או פרסומות וידאו ארוכות.

מדוע צריך צלמת אדריכלות?

נראה שלאנשים היום אין זמן פנוי בשל שטף האינפורמציה שהם מקבלים ללא הרף, אך בהחלט יש להם זמן לראות תמונה. על מנת להתחרות על הזמן הקצר שיש כיום לאנשים התמונה צריכה למשוך את העין ולתפוס את תשומת לב הלקוח. כיצד עושים זאת ? התשובה לכך נמצאת אצל צלמות מקצועיות.

יהודית הופמן הינה צלמת אדריכלות ועיצוב פנים מוסמכת ומנוסה אשר תשמח לצלם את הפרויקט הקרוב שלכם. מדוע כדאי לשכור את שירותיה של יהודית הופמן ?

  • פרסום ושיווק – כיום הדרך הטובה ביותר לפרסם את עבודותיכם היא בעזרת תמונות באתר האינטרנט או במגזינים. כך תגיעו ללקוחות רבים יותר ותהפכו לשם השגור בפיהם של אנשים המחפשים לבנות ולעצב בתים.
  • הלבשת הבית – אחד השירותים הייחודיים של יהודית הוא ייעוץ בנוגע להלבשת הבית לקראת יום הצילומים. לא כל המעצב יודע כיצד לבחור את הריהוט והאקססוריז שיתאימו לתמונה. יהודית תשמח לייעץ לכם מה לשנות על מנת ליצור קומפוזיציה נכונה.
  • בחינת תנאי השטח והסביבה – על ידי בחינה מוקדמת של אתר הצילומים, מציאת זוויות צילום מיוחדות ושימוש נכון בתאורה הטבעית אשר משתנה במהלך היום ניתן לקבל זווית ראיה מיוחדת על חלקי הבית השונים.

יהודית הופמן – צילום בזווית אחרת

ישנן מספר דרכים ליצור קומפוזיציה נכונה כאשר החשובות שבהן הן יצירתיות, תשומת לב לפרטים הקטנים ובחינה מוקדמת של אתר הצילום. כל פרויקט צילום של יהודית הופמן מאופיין בסבלנות רבה, פתיחות לרעיונות הלקוח והתחשבות בצרכיו. כאשר הדבר בא בשילוב עם הניסיון הרב של יהודית – מתקבלת זווית אחרת, חדשה ומרעננת על כל בית ודירה.

צלמת אדריכלות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support